Fat Qianlong (1736-95)
2013-05-10
184641
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor av blommor i famille rose och guld, diameter ca 32 cm
Lagningar