Toiletteset silver 1800-tal
2013-05-10
184579
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TOILETTESET, 13 dlr, silver, skärslipat glas, stämplade LL&C Göteborg 1878-80, bestående av, 3 askar, 2 burkar, 2 borstar, hårborste, 2 karaffer, 2 flakonger, handspegel
Delvis med monogram, en defekt propp, glas med skador, bucklor