Borstar av olika slag 1800-tal
2013-05-11
184550
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORSTAR, 14 st., med silverbeslag/skaft, 1800-talets andra hälft, bl a hår-, kläd-, tand- och nagelborstar, ett skaft som saknar borste medföljer