Börs tespindlar saltkar silver
2013-05-11
184537
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
BÖRS, TESPINDLAR, 4 st., DOLK, miniatyr, MEDICINSKED, SALTKAR, 2 par, SALTSKEDAR, 3 st., med blå emalj, mm, delvis silver
Skador, slitage