Flaska och häst från antiken
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
HÄST, oglaserad keramik, möjligen Kina, Tang, längd 8,5 cm, FLASKA, antiken, möjligen Syrien, höjd 9,5 cm
Kuntoraportti
Flaskan med skador och lagningar
184492
Päivämäärä:
2013-05-17