Matgafflar matskedar bordsskedar silver
2013-05-10
184463
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
MATGAFFLAR, 3 st., MATSKEDAR, 2 st., BORDSSKEDAR, 2 st., silver, modell engelsk snäck, Zethelius, Möllenborg samt Lindberg, Stockholm 1800-talets första hälft, vikt ca 435 g
Med namngravyr, slitage, bucklor