Specerihylla
2013-05-09
184435
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SPECERIHYLLA med 4 lådor, 1800-tal, bemålat furu, höjd 70, 27x22 cm
Slitage