Mårten Andersson färglitografi
2013-05-09
184407
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERSSON, Mårten (född 1934): Par i trädgård, färglitografi, signerad Mårten A, 228/400, 42x34 cm