Peter Nyborg oljemålning
2013-05-09
184400
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
NYBORG, Peter (Danmark f. 1937): "Mare Saturnus", signerad P Nyborg och daterad a tergo 1991, olja på duk, 65x100 cm
Smärre krackelyr