Peter Nyborg oljemålning
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
NYBORG, Peter (Danmark f. 1937): "Mare Saturnus", signerad P Nyborg och daterad a tergo 1991, olja på duk, 65x100 cm
Kuntoraportti
Smärre krackelyr
184400
Päivämäärä:
2013-05-09