Fotpallar 1800-talets andra hälft
2013-05-12
184341
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FOTPALLAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, ek, skuren dekor
Slitage