Skulptur i gips
2013-05-11
184302
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Lisbeth", signerad EJ 1970, gips, höjd 143 cm
Nagg