Skål Mado Frankrike 1910/20-tal
2013-05-09
184144
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
Skål, Mado, Frankrike 1910/20-tal, emaljmålad dekor av blommor och blad i rött och grönt mot marmorerad fond i gult och brunt, signerad Mado, höjd 10, längd 25 cm