Allan Österlind akvarell
2013-05-07
184143
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ÖSTERLIND, Allan (1855-1938): Byscen med spanjorskor, akvarell, signerad Osterlind, 45x32 cm
Spräckt glas