Lennart Rodhe färglitografi
2013-05-07
184142
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad 1970, 105/360, färglitografi, 67x51 cm