Pokal silver 1700-tal
2013-05-07
184125
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
POKAL, silver, 1700-tal, otydliga stämplar, svisselerad dekor, höjd 10 cm, vikt ca 56 g
Bucklor, botten med lagning