Takarmatur 1950-tal
2013-05-07
184121
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAKARMATUR, 1950-tal, 3 svartlackerade plåtskärmar, bredd 53 cm
Bucklor