Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PYK, Madeleine (född 1934): Kompostion, signerad Madeleine Pyk, 166/200, färglitografi, 56x55 cm
184094
2013-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här