Peter Tillberg litografi
2013-05-07
184093
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TILLBERG, Peter (född 1946): Ansikten, signerad och daterad Peter Tillberg 81, HC III/XX, 58x70 cm