Philip von Schantz färglitografi
2013-05-07
184075
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Tennisboll, signerad och daterad v. Schantz 82, 146/175 färglitografi, 52x42 cm