Veikko Aaltona oljemålning
2013-05-07
184005
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AALTONA , Veikko (1910-1990): Landskapsbild, signerad, olja på duk, 37x28 cm