Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BYST, gips, möjligen porträtt av Maria Medici, höjd 49 cm,
PROVENIENS: Konstnären Einar Forseth
Zustandsbeschreibung
Lagningar, smärre skador, nagg
183977
2013-05-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner