Alabasterurna 1800-tal
2013-05-06
183927
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
URNA, marmor, 1800-tal, reliefdekor av rosor, två delar, höjd 44 cm
Skador, delar saknas