Ulf Gripenholm färglitografi
2013-05-09
183926
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Komposition med figurer, signerad Ulf Gripenholm 1985-6, 275/300, färglitografi, 31x40 cm