Skål Gunnar Wennerberg
2013-05-06
183911
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅL, signerad och daterad Gustavsberg G Wennerberg 1904, sgrafitto, dekor i mörkblått mot ljus fond, höjd 11, diameter 18 cm
Insida med krackeleringar