Mona Huss Wallin färglitografier
2013-05-06
183843
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HUSS WALLIN, Mona (född 1944): (2) "Ensamt barn" resp Landskap med vallmo, signerade Mona Huss W resp M Huss W 1991, PT, färglitografier, 31,5x23 resp 36x25 cm, oramade
En med dedikation