Skrivbord barockstil
2013-05-10
183829
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, 18/1900-tal, barockstil, ek, kopplade ben, låda i sarg, höjd 73, 91x63 cm
Bruksslitage