Mikael Barrehag målning
2013-05-06
183821
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BARREHAG, Mikael (samtida): Svanar vid flodbank, signerad och daterad M Barrehag 97, olja på duk, 38x57 cm