Ljuskrona
2013-05-07
183749
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, behängd med prismor, stomme i mässing, för 3 ljus, höjd ca 60 cm
Slitage