Bordslystrar
2013-05-05
183748
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BORDSLYSTRAR, 1 par, 1900-tal, behängda med prismor, sockel i marmor, stomme i form av karyatid, dekor i form av lejonmaskaroner, för 3 ljus vardera, höjd 60 cm
Slitage, lister saknas, lös list medföljer