Ilkka Pärni färgserigrafi
2013-05-05
183688
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
PÄRNI, Ilkka (född 1959): Geometrisk komposition, signerad och daterad 2008, 48/150, färgserigrafi, 53x3,5 cm