Målning 1900
2013-05-04
183639
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Skärgårdsbild, otydligt signerad, olja på duk, 13x19 cm