Målning 1900
2013-05-04
183638
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): Månuppgång, olja på duk, 59x73 cm
Duklagningar