Såsslev silver
2013-05-08
183603
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
SÅSSLEV, silver, modell Antik, Georg Jensen, Danmark 1920-tal, svenska importstämplar, längd 18 cm, vikt ca 74 g