Rune Jansson oljemålning
2013-05-05
183602
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
JANSSON, Rune (född 1918): Strimmig himmel, signerad och daterad Rune Jansson -83, olja på duk, 34x65 cm
PROVENIENS: Galerie Belle, Västerås