Gustav Rudberg olja
2013-05-04
183575
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
RUDBERG, Gustav (född 1915): Vår i kyrkbacken, signerad Rudberg, olja på duk, 93x63 cm