Oljemålning med odalisk
2013-05-04
183561
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad och daterad Allimann 1803, odalisk med putto, 35x47 cm
Uppfodrad, krackeleringar