Urna Kina 1800-tal
2013-05-04
183560
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
URNA, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i famille verte, höjd 40 cm
Omfattande lagningar.