Fat Kina
2013-05-04
183551
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose med motiv av blommor, diameter 28 cm
Nagg