Fat Qianlong
2013-05-04
183550
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose med motiv av får i trädgård, diameter 28,5 cm
Lagning, smärre nagg