Wilhelm Wik komposition
2013-05-05
183522
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
WIK, Wilhelm (1897-1987): Komposition, signerad och daterad Wik 1965, olja på pannå, 80x100 cm
PROVENIENS: Köpt direkt av konstnären