Bengt Landin färglitografi
2013-05-03
183446
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LANDIN, Bengt (född 1933): Komposition, signerad Bengt Landin, numrerad 148/150, färglitografi, bladmått 50x65 cm