Terrin Kina
2013-05-03
183443
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
TERRIN, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått av flodlandskap med pagoder, längd 34 cm
Handtag med lagningar