Skulptur trä
2013-05-10
183420
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKULPTUR, massivt trä, på träsockel, 1900-tal, monogramsignerad SR, höjd inklusive sockel 77 cm
Torrsprickor, hål