Gerda Havne skulptur
2013-05-03
183413
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HAVNE, Gerda, (1900-tal), skulptur, "Moderslycka", lergods, sockel signerad och daterad Gerda Havne -38, höjd 63 cm