Vette
2013-05-03
183341
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VETTE, 1900-talets första hälft, ejderhona (åda), längd 44 cm
Åldersrelaterat bruksslitage