Skrivskåp Frankrike
2013-05-08
183338
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIVSKÅP, med stenskiva, Frankrike, 1920-tal, intarsia, höjd 122, 54x38 cm
Bruksslitage, lagad stenskiva