Klubbat för:
2 600 SEK
1 500 SEK
LAURENTII, Lars (född 1941): "Fågelgudinna", akryl på duk, monogramsignerad LL, signerad och daterad a tergo 2005, 120x40 cm
183325
2013-05-03