Roland Svensson färglitografi
Klubbat för:
10 000 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
SVENSSON, Roland (1910-2003): Vinterbåten, färglitografi, signerad och numrerad Roland S. 3/310, 42x33 cm
Kuntoraportti
183303
Päivämäärä:
2013-05-03