Peter Dahl färglitografi
2013-05-03
183266
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Höjdhopp - Stockholms Stadion, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, 76x56 cm