Bengt Fransson färglitografi
2013-05-03
183263
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FRANSSON, Bengt (född1935):"Café Paris", signerad, EA, färglitografi, 49x40 cm